O nas

Hotel Bytom – Serdecznie witamy na stronie naszego hotelu.

Do dyspozycji gości HOTEL LANTIER**** oddajemy pokoje i apartamenty urządzone w nowoczesnym stylu. Stylistyka utrzymana jest w bardzo ciepłych i przyjemnych barwach. Wszystkie nasze pokoje i apartamenty są komfortowo wyposażone. Posiadają wszelkie udogodnienia które pozwolą Państwu wygodnie i miło spędzić u nas czas, min.:

  • Klimatyzację
  • Telewizor – Smart TV 1080p (Kanały informacyjne)
  • WI-FI
  • MINIBAR
  • Nowoczesne i funkcjonalne łazienki

Dodatkowo nasz obiekt oferuje szereg atrakcji dla Gości. Możecie Państwo miło spędzić czas w strefie rekreacji, gdzie znajdują się SPA oraz siłownia. W strefie SPA doznają Państwo niezwykłego relaksu pod gwieździstym niebem. Jacuzzi z podgrzewaną wodą oraz sauna umilą  czas, a dla wyjątkowego relaksu przygotowaliśmy ofertę masaży z której skorzystać można także w pokoju hotelowym. Państwa podniebienia pobudzą natomiast dania przygotowane przez naszego szefa kuchni w RESTAURACJI LANTIER, będącej integralną częścią naszego obiektu.

Dobra lokalizacja to nasz atut

HOTEL LANTIER**** mieści się w kameralnym obiekcie, dyskretnie usytuowanym blisko głównych dróg i centrum miasta Katowice. Atutem naszej lokalizacji jest bliskość do wszystkich atrakcji miasta Katowice, oraz szybki dojazd do międzynarodowych lotnisk w Pyrzowicach i Balicach. Dla wygody naszych Gości Hotel Lantier oferuje usługę transferu z lotniska lub dworca komfortowymi samochodami klasy premium. Hotel Bytom ul. Krzyżowa 24

Hotel Lantier
Hotel Lantier