Masaż

Przebywasz w ciągłym stresie, miewasz ponury nastrój lub po prostu chcesz odprężyć się po pracy lub intensywnym wysiłku fizycznym – masaż jest właśnie dla Ciebie. To zabieg fizjoterapeutyczny, w trakcie którego tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu. Aby przyniósł rezultaty, musi być przeprowadzony w odpowiednim tempie i z właściwą siłą. W zależności od rodzaju może mieć działanie relaksacyjne lub lecznicze. Hotel Lantier przygotował dla swoich Gości specjalną ofertę masaży wykonanych przez wysokiej jakości certyfikowanych masażystów.

Hotel Lantier Bytom - Masaż

Masaż leczniczy / klasyczny „manualny”

Masaż klasyczny całego ciała Czas trwania około 70 min.
Masaż relaksacyjny całego ciała Czas trwania około 70 min.
Masaż leczniczy Czas trwania około 70 min.

Masaż leczniczy opierający się na ciepłolecznictwie, uspokajający, rozluźniający

Masaż gorącymi kamieniami (całe ciało) Czas trwania około 75 min.
Masaż stemplami ziołowymi (całe ciało) Czas trwania około 60 min.

Podczas wyboru masażu należy kierować się przede wszystkim jego działaniem, należy także upewnić, że nie jest on przeciwwskazany przy stanie zdrowia osoby masowanej. Masaże oferowane w naszym hotelu mogą być wykonywane w naszej strefie SPA, ale także na życzenie naszych Gości masaż może odbyć się w pokoju hotelowym lub apartamencie. Każdy masaż obejmuje całe ciało z wyjątkiem stóp. Aby maksymalnie odprężyć osobę masowaną, każdy masaż wzbogacony jest o aromaterapię.

Hotel Lantier Bytom - Masaż gorącymi kamieniami

Pakiet nr 1 zabiegów „łączonych”

Pakiet obejmuje 45 min. leczniczy masaż pleców, karku, obręczy barkowej oraz kręgosłupa zakończony ułożeniem gorących kamieni.
Czas zabiegu: około 60 min.

Pakiet nr 2 zabiegów „łączonych”

Pakiet obejmuje 45 min. leczniczy masaż pleców, karku, obręczy barkowej oraz kręgosłupa zakończony zabiegiem fizykoterapeutycznym na dany odcinek kręgosłupa – lampa sollux (na podczerwień rozgrzewająca).
Czas zabiegu: około 60 min.

Parafinoterapia – Zabiegi parafinowe na dłonie + manualny masaż dłoni całość ok. 60 min-