Pokoje hotelowe

Pokoje i apartamenty w naszym hotelu są przestronne, jasne i bardzo wygodne. Posiadają wszelkie udogodnienia które pozwolą Państwu wygodnie i miło spędzić u nas czas. Wyposażenie pokoi sprawdzi się zarówno w prywatnych wyjazdach jak i wyjazdach służbowych. Bezpłatny dostęp do internetu, SMART TV (Kanały informacyjne), MINIBAR – to tylko część atrakcji jakie będą na Państwa czekać. W pokojach typu delux oraz apartamencie znajdują się ekspresy do kawy.

HOTEL LANTIER**** oferuje dwa rodzaje pokoi: standard (pokoje 2 osobowe) i standard+ (pokoje 2 osobowe z dodatkowym miejscem do spania), oraz apartamenty. Wszystkie zostały przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Z wyglądem naszych pokoi i apartamentów możecie Państwo zapoznać się klikając na wybraną poniżej opcję.

*Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowych osób w wybranych pokojach. Dostawka w cenie 80zł/osobę.

Posiadamy pokój dla alergików wyposażony w oczyszczacz powietrza, bez wykładziny podłogowej, zawiera pościel antyalergiczną.

Jak korzystać z karty hotelowej?

Wszystkie pokoje i apartamenty w naszym hotelu otwierane są za pomocą karty zbliżeniowej. Zastępuje ona tradycyjny klucz. Żeby otworzyć drzwi przy jej pomocy, zbliż swoją kartę do czytnika umieszczonego na szyldzie zamka. Odczyt następuje w ciągu sekundy. Otwarcie sygnalizowane jest przez system przy pomocy sygnału dźwiękowego i świetlnego – w postaci zielonego diody. Wtedy klamka staje się aktywna i można wejść do środka pomieszczenia.

Jeśli użyjemy karty nie przypisanej do danego pokoju zapali się czerwona dioda, a klamka pozostanie nie aktywna. W takim wypadku należy jeszcze sprawdzić czy próbujemy otworzyć właściwy pokój, a w razie dalszych problemów zgłosić się do recepcji w celu uzyskania pomocy.

Przy pomocy karty możemy również włączyć prąd. Wystarczy po wejściu do pokoju/apartamentu wsunąć kartę do podświetlonego na niebiesko czytnika, znajdującego się obok wejścia.

  • karta

Title

Previous
Next